Bulego administratiboak

Udaletxearen aurrealdea

Mendexako udaletxea Zelaia auzoan kokaturik dago errepidearen eskuman eta elizaren aurrean.

Mendexako udaletxea guztiz eraberritu zen 2008. urtean. Eraikin berri honetan kokatzen dira gaur egun udalaren zerbitzu nagusienak. Kultur etxea, KZgunea, ludoteka, liburutegia eta abar.

Udalarekin harremanetan jartzeko:

Mendexako Udala.

Zelaia Auzoa, 1 - 48289 Mendexa.
Idazkaritzako telefonoa: 94 684 21 06 / 673 098 597.
Faxa: 94 684 02 11.
E-posta: idazkaritza.mendexa@bizkaia.org

Mendexako Udala Lea Ibarra eta Lea Artibai Amankomunazgoen partaide da.

Lea Ibarreko Udal Mankomunazgoa

Bulegoa Gizaburuagan dago.

Elexalde, 1 - 48289 Gizaburuaa.
Telefonoa: 94 684 29 82.
Faxa: 94 684 44 21.
E-posta: mank.lea-ibarra@bizkaia.org
Web: www.leaibarra.com

Lea Artibaiko Udal Amankomunazgoa

Bulegoa Markina-Xemeinen dago.

Xemein Etorbidea, 13. Patrokua Jauregia - 48270 Markina-Xemein.
Telefonoa: 94 616 90 68.
Faxa: 94 616 92 78.
E-posta: mankomunitatea@lea-artibai.org
Web: www.lea-artibai.org

Udal bulegoetarako sarrerak Emakumea udal bulegoetan lan egiten Batzargela Kzgunea Gela
  • Iradokizunen buzoia

Mendexako Udala

Idazkaritza:
Telefonoa: 94 684 21 06 / 673 098 597
Faxa: 94 684 02 11
E-posta: idazkaritza.mendexa@bizkaia.org

Alkatetza:
Telefonoa: 94 684 21 06
E-posta: alkatetza@mendexa.net

Ongizate Zerbitzua:
E-posta: ongizate@mendexa.net

Hirigintza Zerbitzua:
E-posta: hirigintza@mendexa.net

Kultura eta Euskara Zerbitzua:
E-posta: kultura@mendexa.net

Nekazal Arloa:
E-posta: nekazal@mendexa.net

Hondartza Arloa:
E-posta: hondartza@mendexa.net

Ogasun Arloa:
E-posta: ogasun@mendexa.net